Biz Kimiz


adanacicek.com.tr'nin ilk gelişimi 2006 yılında Adana'da Nehir Çiçek ünvanı ile Mahfesığmaz mahallesi Başkent üniversitesi poliklinikleri yanı meltem apartmanı no 50 de hizmet vermeye başlamıştır.
Sadece bölgesel değil çevre illere ve kazalarada ulaşabilen bir teslim ağına sahip olmasını sağlamıştır. Şimdide siz değerli müşterilerimize online olan web sitemiz adanacicek.com.tr adresi ile hizmet verme imkanını sunuyoruz.
 

İLKELERİMİZ 
İlkelerimiz, titizlik, özveri, güven, iyi hizmet sunmak, müşterilerimize olan saygınlığımızı kazanmak ve en önemlisi müşterilerimizi en iyi şekilde temsil etmektir.
Kurumlaşmış bir firma olarak servisimizde ilke edindiğimiz titizliği müşteri seçiminde de aynı şekilde sürdürmek ve sizlerle tanışıp hizmetlerimizi sunmak en büyük arzumuzdur.

HİZMETLERİMİZ
Siz değerli müşterilerimizi kazanmak daha da önemlisi kaybetmemek için sunduğumuz hizmetlerimizi şöyle sıralayabiliriz;
- Müessesemizde daima taze çiçek, bol ithal sepet ve sağlıklı saksı bulunmaktadır.
- Sepetler,Aranjmanlar,El Buketleri,Gelin Buketleri,Orkideler,Gül Gurupları,Kuru ve Yapay Çiçekler, Saksı Bitkileri , Merasim çelenkleri, çiçekçilik en ince ayrıntıları ile müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özenle hazırlanmakta ve sunulmaktadır. 
- Müşterilerimiz için önem taşıyan özel günlerde istekleri doğrultusunda kendilerine her türlü yardımda bulunmak genel ilkelerimiz arasındadır. 
- Müessesemiz çiçeklerin hazırlanışından,sunuluşuna kadar aynı itina ve özeni göstererek siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır. 
- Müessesemizde müşterilerimizin siparişleri yalnızca telefondan değil mevcut web sitemizdeki on-line satış hizmetlerinden veya e-mail adresimize ulaşılarak da alınmaktadır. 
Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek ve bizleri daha iyi tanıyabilmeniz için web sayfamıza tıklamanız , e-mail göndermeniz ya da alo demeniz yeterli olacaktır. Hakkımızdaki tüm düşüncelerinizi, fikirlerinizi ve eleştirilerinizi bekleriz.