Sıkça Sorulan Sorular


Siparişim İstediğim Tarih ve Saatte Teslim Edilir mi?
Siparişiniz, sipariş esnasında belirtmiş olduğunuz tarih ve saat aralıkları içinde teslim edilir. Düğün, cenaze gibi saate bağlı teslimatlar da gerçekleştirmekteyiz. Bu gibi durumlarda uygun teslimat tipini seçip tam saatini sipariş notu olarak bildirmeniz gerekmektedir. Ancak belirtilen teslim saatlerinde hava şartları, trafik, arızalar, yol çalışmaları ve beklenmeyen araç arızalarından kaynaklanabilecek sorunlarla ilgili gecikmelerden dolayi teslimat şartlarındaki zaman istem dışı değişebilmektedir.

Hangi Saatler Arasında Sipariş Verebilirim ?
Web sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat boyunca sipariş verebilirsiniz. Ayrıca haftaiçi 08:30 - 19:00 saatleri arasında    0322 231 22 58 no'lu sipariş hattımızdan telefon ile sipariş verebilirsiniz.

Siparişime Ulaşım Ücretleri Dahil mi?
Adana şehir merkezlerine gönderilen ürünlerde teslimat için herhangi bir ücret alınmamaktadır. Şehir merkezleri dışındaki yerleşim merkezlerine gönderimlerde ekranda belirtilen fiyatlar üzerinden yol ücreti talep edilir.

Yurtdışına Çiçek Gönderebilir miyim?
Adana Çiçek Türkiye içi Tüm Dünyaya gönderimler yapmaktadır. 

Alıcı Adresinde Yoksa?
Yerlerinde bulunamayan alıcıların çiçekleri komşu daireye veya apartman görevlisine, sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde ise resepsiyon görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere isim soyadı alınarak teslim edilir.

Siparişimin Teslim Edildiğini Nasıl Öğrenebilirim?
Siparis takibi sayfamızdan öğrenebilirsiniz, ayrıca teslim edildiğinde e-posta adresinize bilgi gonderilir veya GSM bölümüne girdiğiniz bilgilerle teslim edildiğinde cep telefonunuza mesaj gönderilir. Teslim bilgisi Türkiye içi hemen, yurt içi siparislerinizde gün icinde iletilir.
 

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?
Ödemelerinizi kredi kartı veya Banka havale/eft yoluyla yapabilirsiniz. Ödeme ve sipariş işlemlerinizi isterseniz Müşteri Hizmetleri'mizi arayarak da gerçekleştirebilmektesiniz. Banka havalesi ile yapılan ödemelerinizden sonra Ödeme Bildirim Formunu ile bize bildirebilirsiniz. Ödemeniz hesabımıza ulaştığı anda siparişiniz işleme alınır.